Barcelona e para, Juventusi i dyti – Lajmi.net
Barcelona e para, Juventusi i dyti
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:36, 5 December 2017
Barca e mbylli grupin e para me 14 pikë, Juve i dyti me 11 sosh.

Barcelona dhe Juventus janë dy skuadrat e kualifikuara nga Grupi D.

Katalunasit mposhtën Sportingun e Lisbonës 2:0.

Me rezultat të njëjtë fitoi edhe Juve ndaj Olympiacosit.

Barca e mbylli grupin e para me 14 pikë, Juve i dyti me 11 sosh. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Juventus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball