Barcelona befason me përforcimin e parë të janarit (FOTO) – Lajmi.net
Barcelona befason me përforcimin e parë të janarit (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 11:41, 12 September 2017
Barcelona e ka gati përforcimin e parë gjatë afatit kalimtar të janarit.

Barcelona është duke planifikuar transferimin e mesfushorit të Nice, Jean Michael Seri gjatë afatit kalimtar të janarit.

E përditshmja sportive katalane “Sport” raporton se Seri pritet të jetë përforcimi i parë i klubit nga Camp Nou për vitin 2018, përcjell “lajmi.net”.

Seri ishte objektiv i Barcelonës edhe para fillimit të këtij edicioni.

Por, klubi katalan humbi kohë duke kërkuar pa sukses yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO