Barcelona “+3” nga Real Madridi (VIDEO)

Barcelona ka fituar ‘stërvitjen’ me Osasunën, duke e mposhtur me rezultat të lartë, 7:1, në takimin e luajtur në “Camp Nou”.

26/04/2017 21:20

Lionel Messi hapi maratonën e golave në minutën 12, kurse me atë të Andre Gomesit u mbyll pjesa e parë 2:0.

Goli i Torresit të mysafirëve nga gjuajtja e lirë për 2:1, vetëm sa nervozoi vendasit.

Gomes e Messi shënuan sërish, kurse në minutën 64 Paco realizoi për 5:1:

Në minutën 67, Javier Mascherano realizoi nga penalltia dhe për të ishte goli i parë në fanellën e Barcelonës.

Paco shënoi për shifrat përfundimtar 7:1.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy