Kriptovalutat – Lajmi.net

Aktuale

“Bitcoin është mashtrimi më i madh që është bërë ndonjëherë”

Ish-kreu i ofruesit të shërbimit të pagesave shkon në një koment mbi kripto-valute. ...

26 April, 2018 Lexo më shumë

“Bitcoin është më i madh se revolucioni industrial”

Tim Draper, i cili investoi herët në Tesla dhe Skype, beson se monedhat digjitale së shpejti do të zëvendësojnë paratë tradicionale. ...

25 April, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin dhe kripto-valutat janë papritur në rritje përsëri

Pas një kohe kur kripto-valutat pësuan rënie, dhe më nuk flitej shumë për to, tashmë ato janë duke u ngritur përsëri në vlerat e tyre,....

13 April, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin shënon rritje të jashtëzakonshme

Çmimi i valutës digjitale bitcoin sot ka shënuar ngritje prej 14 për qind, që paraqet vlerën më të madhe që nga 28 marsi. ...

12 April, 2018 Lexo më shumë

Kaq do kushtojë bitcoin pas një dekade

Sipas profesorit të Universitetit të Harvardit dhe ekonomistit Kenneth Rogoff, pas një dekade, Bitcoin ka shumë gjasa të ketë një vlerë shumë më të vogël seç mund të mendohet....

11 April, 2018 Lexo më shumë

Furnizuesi i Apple Foxconn krijon smartphonin i parë Blockchain

Foxconn do të ndërtojë smartphonein Blockchain të zhvilluar nga Sirin Labs, nga ndërmarrja zvicerano-izraelite. ...

6 April, 2018 Lexo më shumë

Këta janë dy politikanët të cilët kanë treguar se kanë investime në Bitcoin

Kripto-valutat çdo ditë e më shumë po përdoren në të gjithë botën dukë u cilësuar si e ardhmja e pagesave....

26 March, 2018 Lexo më shumë

“Bitcoin do të jetë monedha e vetme në dhjetë vjet”

Pavarësisht nga luhatjet e çmimeve dhe problemet, kripto-valutat do të mbizotërojë për pak vite, thotë Jack Dorsey. ...

22 March, 2018 Lexo më shumë

Bitcoin po falimenton

Bitcoin u rrit për 1,900% vitin e kaluar, para se të binte prapë....

20 March, 2018 Lexo më shumë

‘Fundi tragjik i Bitcoin’

Bitcoin u rrit për 1,900% vitin e kaluar, para se të binte prapë....

20 March, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO