Autoshtëpia ‘SIQANI’, zbritje në modelet Corsa dhe Astra – Lajmi.net
Autoshtëpia ‘SIQANI’, zbritje në modelet Corsa dhe Astra
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 12:39, 6 September 2017
Seria e fundit e modeleve OPEL Corsa dhe OPEL Astra që shquhen si veturat më ekonomike në treg vijnë me çmim marramendës në Autoshtëpinë “SIQANI”.

Nese planifikon të bësh investim të mençur dhe zgjedhje perfekte duhet të konsideroni dy modelet e markës OPEL, Corsa dhe Astra. Përpos dizajnit modern dhe kompaktësisë së këtyre veturave, OPEL njihet edhe për qëndrueshmërinë dhe stabilitetin gjatë vozitjes. E në anën tjetër, përvoja dhe shërbimi korrekt I stafit të Autoshtëpisë “SIQANI” ua bën më të lehtë vendimin për zgjedhjen e veturës e cila do të jetë më e përshtatshme për ju.

Si përfaqësues zyrtar i markës OPEL, Autoshtëpia “SIQANI” vjen me dy oferta për veturat e lartpërmendura të cilat mund ti merrni edhe me leasing.

OPEL CORSA 1.2 ECOTEC
– Karburanti: Benzinë
– Transmisioni: Manual
– Shpenzimet: 5.4l/100km
– ABS
– ESP
– Board Kompjuter
– Klimë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown