”Asnjëherë mos festoni herët” (Video) – Lajmi.net
”Asnjëherë mos festoni herët” (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFunSportTë tjera 13:31, 29 July 2017
Nëse mendoni se në një lojë të çfarëdoshme, jeni fitues vetëm sepse e shihni topin duke shkuar drejt rrjetës, apo se e keni gjuajtur drejt për të dhënë kosh, mos u entuziazmoni kaq herët, shkruan lajmi.net

Të papriturat mund të ju befasojnë shumë në çdo çast, andaj duhet të jeni të përgatitur.

Si mësim e keni videon më poshtë ku njerëzit kanë festuar herët fitoret e tyre, mirëpo gëzimi shpejt është kthyer në dëshpërim sepse e vërteta ka qenë më ndryshe nga se kanë menduar.

Shikojeni dhe do të bindeni. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bubble Trouble