Arusha gjigante në Malet e Sharrit – Lajmi.net
Arusha gjigante në Malet e Sharrit
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:26, 9 April 2018
Një person nga Tetova ka bërë publike disa foto të një arushe super gjigantë në internet.

 

Ai kishte montuar kamerat në drunjtë e malit dhe për disa ditë rresht ka mbledhur pamje të çdo lëvizjeje të arushës.ImageImage

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble