Arsenal ka lajm të keq për Xhakën (FOTO) – Lajmi.net
Arsenal ka lajm të keq për Xhakën (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 13:27, 18 May 2017
Granit Xhaka nuk do të jetë i lumtur.

Granit Xhaka nuk do të jetë i kënaqur me vendimin e fundit nga Arsenal.

Klubi londinez planifikon transferimin e një mesfushori që luan në pozitë të njëjtë me yllin kosovar.

Mediat angleze raportojnë se Arsenal kërkon blerjen e Mario Lemina nga Juventus, përcjell “lajmi.net”.

“Gunners” janë të gatshëm të paguajnë 23 milionë euro për angazhimin e reprezentuesit të Gabonit. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master