Arsenal insiston për N’Zonzin – Lajmi.net
Arsenal insiston për N’Zonzin
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 17:13, 7 July 2018
Arsenal ka rikthyer interesimin për mesfushorin Steven N’Zonzi.

Skuadra e Arsenalit ka rihapur bisedimet me Sevillian, për një marrëveshje të mundshme për Steven N’Zonzi, raporton Sky Sports.

Reprezentuesi i Francës është objektiv i Arsenalit që një kohë të gjatë, e ky interesim po vazhdon edhe pas ardhjes në krye të trajnerit Unay Emery.

N’Zonzi aktualisht ndodhet në Kupën e Botës me Francën, ku kanë arritur deri në gjysmëfinale./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO