Arsenal barazon me Chelsean, Mustafi ka një arsye për t’u ndjerë krenar – Lajmi.net
Arsenal barazon me Chelsean, Mustafi ka një arsye për t’u ndjerë krenar
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:27, 11 January 2018
Shkodran Mustafi ka thënë se ndihet krenar që ishte kapiten i ekipit të Gunners", në ndeshjen ndaj Chelseas në Carabao Cup.

Chelsea dhe Arsenal u ndanë në barazim pa gola në duelin e tyre të parë gjysmëfinal në Carabao Cup.

Shkodran Mustafi ka thënë se ndihet krenar që ishte kapiten i ekipit të Gunners”, përcjell “lajmi.net”.

“Paraqitje solide në mbrojtje. Gjithçka do të luhet në ndeshjen e dytë. Ishte nder të mbaja sonte shiritin e kapitenit”, shkruan Mustafi në Facebook. /Lajmi.net/


Fjalët kyçe: Arsenal, Shkodran Mustafi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble