Arbër Zeneli e nis me gol sezonin në Holandë – Lajmi.net
Arbër Zeneli e nis me gol sezonin në Holandë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:52, 10 August 2018
Arbër Zeneli e ka nisur me këmbë të mbarë kampionatin në Holandë.

Lojtarët e Përfaqësueses së Kosovës po gëzojnë formë të lartë në fillim të këtij sezoni.

Njëri prej tyre është edhe Arbër Zeneli që ka shënuar gol në ndeshjen hapëse në kampionatin holandez, ku skuadra e tij po fiton 1:3 në udhëtim te Heerenven.

Zeneli gjeti golin në minutën e 43’ të pjesës së parë

Vlen të ceket se anësori i Kosovës asistoi edhe te goli i parë i shënuar nga skuadra e tij në minutën e 32’, që për realizatorë kishte Thorsby./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO