Ancelotti bëhet trajner i skuadrës së madhe në Serie A – Lajmi.net
Ancelotti bëhet trajner i skuadrës së madhe në Serie A
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 16:56, 14 May 2018
Carlo Ancelotti është afër rikthimit në bankinë.

Ish trajneri i Real Madridit, pas refuzoi Italinë, po mendon të rikthehet në stol duke drejtuar një tjetër skuadër.

Në Itali ka lajme se Ancelotti mund të marrë drejtimin e Napolit, për të zëvendësuar Maurizio Sarrin.

58 vjeçari thuhet se do të takohet më 21 maj me presidentin e Napolit për të biseduar në detaje për projektin që mund të nisin, projekt që pritet të përqafohet nga Ancelotti./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO