Ana e errët e Khabibit, shikoni çfarë i ka detyruar të bëjnë njerëzit e varfër në rrugë – Lajmi.net
Ana e errët e Khabibit, shikoni çfarë i ka detyruar të bëjnë njerëzit e varfër në rrugë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:05, 9 October 2018
Khabib Nurmagomedov është protagonisti kryesor i medieve botërore pas fitores spektakolare në UFC ndaj Conor McGregor.

Në një luftë të paharruar, luftëtari rus ka arritur të mund Conor McGregorin, për të mbrojtur titullin në peshat e lehta në UFC.

Kjo fitore dhe rrjedha pas kësaj lufte, ka shndërruar Khabibin në personin më të përfolur në medie ditëve të fundit.

Edhe pse shumë është shkruar për të kaluarën e tij, vuajtjet e besimin, sot është zbuluar edhe një pjesë e anës së errët të tij.

Në një video të publikuar nga ‘The Sun’, Khabib shihet teksa i detyron të pastrehët që të bëjnë pompa në rrugë për tu dhënë më pas para./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO