Alushi: Ky është fajtori i humbjes nga Turqia – Lajmi.net
Alushi: Ky është fajtori i humbjes nga Turqia
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Sport 22:56, 11 June 2017
Enis Alushi ka fajësuar lojtarët për mos angazhimin e duhur ndaj Turqisë.

“Në momentet më të rëndësishme nuk kemi qenë të organizuar mirë dhe nuk kemi tregu angazhim të duhur për t’u mbrojtur.  Nuk kemi luajtur me zemër, nuk kemi qenë të angazhuar dhe të organizuar”, tha Alushi pas ndeshjes për Supersport.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball