Allegri zgjedh mes Higuanit dhe Kane – Lajmi.net
Allegri zgjedh mes Higuanit dhe Kane
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:54, 12 February 2018
Massimiliano Allegri është paraqitur në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Juventus – Tottenham.

Këto dy skuadra, nesër (e martë) do të ballafaqohen mes vete në 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Në konferencën për shtyp, trajneri i Juventusit është pyetur se cilin sulmues do të zgjidhte mes Higuainit dhe Kane.

“Nëse do të kisha mundësi të zgjidhja mes Higuainit dhe Kane, unë do të merrja ‘Pipitën’, edhe pse Kane është një sulmues i klasit botëror”, ka deklaruar Allegri./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO