Allegri: Nëse mendoni se Juventus ….. më mirë shkoni te mjeku – Lajmi.net
Allegri: Nëse mendoni se Juventus ….. më mirë shkoni te mjeku
Autori: Lajmi.net Serie ASport 8:19, 10 February 2018
Massimialiano Allegri ka bërë një deklaratë interesante pas fitores ndaj Fiorentinës.

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka reaguar ndaj kritikëve pas fitores së vështirë 2:0 ndaj Fiorentinës në Serie A.

“Bianconerët” vuajtën por në fund fituan me golat nga Federico Bernardeschi dhe Gonzalo Higuain.

Pas ndeshjes, Allegri ka bërë një deklaratë interesante.

“Nëse dikush mendon se Juventus duhet ta dominojë çdo ndeshje, edhe në Champions, më mirë le ta gjejë një mjek për t’u shëruar. A e kuptuat?”, deklaroi Allegri në konferencë për media. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO