Agolli kërkon fitore ndaj Maqedonisë – Lajmi.net
Agolli kërkon fitore ndaj Maqedonisë
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 19:27, 4 September 2017
Ansi Agolli është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes me Maqedoninë.

Do të doje shënoje gol në takimin me Maqedonine?

“Të shënosh është ndjesi e mirë, por mendoj se për neser është me e rëdnësishme të fitojë skuadra. Skaudra duhet të përqëndrohet te fusha e blertë. Të fokusohemi tek loja jonë. Te japim maksimumin dhe të ndihmojmë njëri-tjetrin drejt suksesit. ”

Gjëndja juaj fizike dhe cfare doje të thoje me festimin e golit ne sfiden me Lihtenshtejnin?

“Gjendja është e mirë. Besoj se kam qënë gjithmonë gatshem për të gjithë mediat e shkruara dhe vizive. Kemi pasur ecuri negative në tre takime përfshirë Luksemburgun. Nuk kam një arsye per mungesen time para mediave, nuk dua të bëj polemika. Festimi i golit ishte dicka spontane asgjë personale me askënd.”

Fjalët kyçe: Ansi Agolli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bow Master Japan