Aeroplani me pasagjerë goditet nga vetëtima (Video) – Lajmi.net
Aeroplani me pasagjerë goditet nga vetëtima (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekFun 17:04, 14 November 2017
Incidenti ka ndodhur në aeroportin Shiphol në Amsterdam, gjatë nisjes së aeroplanit.

Për fat të mirë, sipas të dhënave, asnjëri nga pasagjerët dhe anëtarët e ekuipazhit nuk janë lënduar dhe gjithçka ka shkuar në rregull pas goditjes, transmeton lajmi.net

Në video shihet momenti i frikshëm, kur vetëtima direkt godet aeroplanin i cili veçsa po nisej.

Kjo video u shpërnda në rrjetet sociale dhe shumë shpejt u bë virale./Lajmi.net/ 

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan