Adnan Januzaj prezantohet me flamur të Kosovës te Sociedadi (FOTO) – Lajmi.net
Adnan Januzaj prezantohet me flamur të Kosovës te Sociedadi (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliMerkatoSport 19:56, 13 July 2017
Adnan Januzaj sot është prezantuar para tifozëve të skuadrës së tij të re, Real Sociedad.

Futbollisti me prejardhje nga Kosova e më nënshtetësi belge, ka vendosur të largohet nga Manchester United, për të kaluar në La Liga.

E në prezantimin te skuadra e Sociedadit, Januzaj ka zgjedhur të prezantohet me tre flamuj.

Januzaj është prezantuar me flamur të Kosovës, të Shqipërisë dhe të Belgjikës./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Adnan Januzaj, Real Sociedad

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush
  • Play Stealth Sniper