A ju kujtohet Maccarono? Shikoni ku është transferuar – Lajmi.net
A ju kujtohet Maccarono? Shikoni ku është transferuar
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:58, 17 July 2017
Sulmuesi veteran Masimo Maccarono ka vendosur të vazhdojë karrierën në Australi, te skuadra Brisbane Roar.

Golashënuesi me përvojë të madhe në futbollin italian, do të nis një aventurë të re në futbollin australian.

Lajmi është bërë zyrtar në faqen e Brisbane.

Karrierën Maccarone e filloi te skuadra e Milanos, për të vazhduar te Parma, Siena, Palermo, Sampdoria dhe Empoli./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Massimo Maccarone

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble