A ju kujtohet Aytekin? Kjo do të ndodhë sonte në Ligën e Kampionëve (FOTO) – Lajmi.net
A ju kujtohet Aytekin? Kjo do të ndodhë sonte në Ligën e Kampionëve (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 13:15, 13 September 2017
Deniz Aytekin gjykon sonte një ndeshje në Ligën e Kampionëve.

Deniz Aytekin rikthehet sonte në Ligën e Kampionëve.

Gjyqtari i kritikuar nga ndeshja e famshme Barcelona – Paris Saint-Germain, do të ndajë drejtësinë në duelin mes Mariborit dhe Spartak Moskës, e vlefshme për Grupin E.

Aytekin u akuzua se ndihmoi Barcelonën në rikthimin e madh ndaj PSG-së në edicionin e kaluar të garës. /Lajmi.net/


 

Fjalët kyçe: Deniz Aytekin

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Berry Rush
  • Play Bow Master
  • Play Rock Wheels