A është ky ‘Grupi i Vdekjes’ në Kupën e Botës? – Lajmi.net
A është ky ‘Grupi i Vdekjes’ në Kupën e Botës?
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 17:10, 1 December 2017
Është hedhur shorti për Kupën e Botës që do të mbahet në Rusi në vitin 2018.

Shorti i hedhur në Rusi ku edhe do të mbahet Botërori vitin e ardhshëm, ka caktuar super sfida, si Spanjë – Portugali, Argjentinë – Kroaci, Angli – Belgjikë e shumë të tjerë.

Por cili është ‘grupi i vdekjes’?

‘Grupi i Vdekjes’ mund të cilësohet grupi D, pjesë e të cilit janë Argjentina, Kroacia, Islanda dhe Nigeria.

Sigurisht, përballje interesante do të ketë edhe në grupin E, mes Brazilit, Zvicrës, Serbisë e Kosta Rikës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO