A është kjo fytyra e përkryer? (FOTO) – Lajmi.net
A është kjo fytyra e përkryer? (FOTO)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 1:27, 19 May 2017
Çfarë e bën të bukur dhe tërheqëse një fytyrë? Sipas disa teorive, gjithçka ka të bëjë me simetrinë.

Por Pedro Berg Johnsen ka shkuar më tej, duke marrë fytyrat e njerëzve të bukur, të cilat i ka bashkuar për të krijuar të përkryerën.

P.sh. nëse merr fytyrën e Megan Fox dhe e bashkon me atë të Angelina Jolie, rezultati është një kryevepër.

Johnsen thotë se bashkimi i dy fotove bëhet përmes një programi që quhet SquirtMorph, i cili është falas dhe mjaft i lehtë për t’u përdorur.

Fjalët kyçe: fytyra

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble