A do të jetë kjo skuadra e Andrea Belottit në sezonin e ri? – Lajmi.net
A do të jetë kjo skuadra e Andrea Belottit në sezonin e ri?
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:45, 13 January 2018
Atletico Madrid ka gjetur zëvendësuesin e Antoine Griezmann.

Sulmuesi francez me shumë gjasë do të largohet nga skuadra nga Madridi verën e ardhshme, me Barcelonën dhe Manchester Unied që po shprehin interesim për të.

Kjo situatë ka detyruar Atletico Madridin të mendojë për zëvendësuesin e tij.

‘Di Marzio’ shkruan se Andrea Belotti i Torinos, do të zëvendësojë Griezmannin./Lajmi.net

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO