99 vjeçarja u arrestua nga policët, por ajo… (Video) – Lajmi.net
99 vjeçarja u arrestua nga policët, por ajo… (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:59, 19 March 2017
99 vjeçarja ka realizuar ëndrrën e saj të jetës, kur u arrestua nga policët dhe hyri në qeli.

Me një lumturi të madhe, 99 vjeçarja Annie lejoi policët që t’ia prangosin duart , dhe ta përcjellin në qelinë e saj, transmeton lajmi.net

Pavarësisht se nuk ka pasur asnjë faj, dëshira e saj u bë realitet, ngase gjithnjë kishte dashur të arrestohej dhe të futej në burg.

Edhe pse qëndroi aty për një kohë shumë të shkurtë, Annie tashmë mund të shtonte edhe një ëndërr të realizuar në listën e dëshirave të saj. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: 99 vjeçare, Arrestim

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool