80 vjeçarja që ngritë pesha mbi 90 kg – Lajmi.net
80 vjeçarja që ngritë pesha mbi 90 kg
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:55, 3 March 2018
Guximi i gjyshes 80 vjeçare dhe suksesi që ka arritur është me të vërtetë për t'u admiruar, shkruan lajmi.net

Secili mund të jep kritika se kjo nuk është teknika e duhur për të ngritur pesha, për shkak se edhe në moshën e gjyshes ngritja e peshave është e  mundimshme për skelet, megjithatë asgjë nuk e ndalë këtë zonjë.

Shikoni videon më poshtë. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: 80 vjeçare, gjyshe

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3