7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë – Lajmi.net
7 gjërat që meshkujt i bëjnë vetëm me femrat që i duan vërtetë
Autori: Lajmi.net FunKurioziteteLifestyleOrganizohu 22:40, 4 March 2018
Mos e mendoni më nëse mashkulli juaj ju do apo jo. Lexoni këto shenja dhe e dini me siguri.

Meshkujt tregojnë se kujdesen për një femër në një mënyrë që është ndryshe nga ajo se si femrat e tregojnë atë.

Nëse një djalë publikisht tregon dashamirësinë e tij për ju, thjesht e di se ai nuk është duke shkuar përreth, transmeton lajmi.net.

Një djalë që ka shprehur ndjenjat e tij ndaj botës ka treguar një cenueshmëri ekstreme dhe kjo është diçka që do të bëjë vetëm për një femër që kujdeset për të.

Shikoni këto shenja dhe e kuptoni nëse ai ju do me të vërtetë:

 1. Ai ju ndëgjon
 2. Ai lufton bashkë me ju
 3. Ai bën sakrificë për lumturinë tuaj
 4. Ai lufton për dashurinë tënde
 5. Ai krenohet me të arriturat tuaja
 6. Ai mendon se ju dukeni bukur, edhe në ditën tuaj më të keqe
 7. Ai kujdeset për familjen dhe shoqërinë tuaj, sepse ajo e bën këtë. /Lajmi.net/
Fjalët kyçe: Dashuria, Femra, Mashkulli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

 • Play 8 Ball Pool
 • Play Bubble Trouble
 • Play Zombie Big Trouble
 • Play Bow Master Japan