’49 milionëshi’ i Kosovës ia “drejton” grushtet Islandës (FOTO) – Lajmi.net
’49 milionëshi’ i Kosovës ia “drejton” grushtet Islandës (FOTO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 17:41, 20 March 2017
Njëra ndër risitë te Kombëtarja e Kosovës për ndeshjen me Islandën, është edhe grumbullimi i Donis Avdijajt.

Sulmuesi i Schalkes ka mbërritur në Prishtinë.

Ai madje ia ka “drejtuar” grushtet Islandës./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Donis Avdijaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master