30 minuta për t`i djegur kaloritë e tepërta (Video) – Lajmi.net
30 minuta për t`i djegur kaloritë e tepërta (Video)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 11:53, 7 January 2018
30 minuta nuk janë shumë që t`i ndani nga koha juaj dhe të nisni ushtrimet për ta kthyer trupin në formën e duhur.

 

Kjo bëhet përmes disa ushtrimeve të cilat mund t`i kryeni pa problem edhe në shtëpi, shkruan Indeksonline.

Ndiqini pamjet:

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master