10 minuta ushtrime në ditë, për të gjithë trupin! – Lajmi.net
10 minuta ushtrime në ditë, për të gjithë trupin!
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 9:02, 13 April 2018
Ja disa ushtrime të cilat sigurojnë një stërvitje totale të të gjithë trupit tuaj pa qenë nevoja të shpenzoni kohë edhe para në palestër.

 

Fare lehtë mund ti kryeni në shtëpinë tuaj, dhe të siguroni kaloritë e mjaftueshme të humbura sa do të digjnit normalisht me suhtrime të tjera.

Nisini ato menjëherë duke i bërë përgjatë 60 sekondave secilin ushtrim! Me 15-20 sekonda pushim midis secilit ushtrim. Të paktën për 4 herë ne javë.

Në fund të fundit do të harxhoni vetëm 10 minuta në ditë!

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO