ZYRTARE: Vendim i befasishëm për ndeshjen Juventus – Napoli – Lajmi.net
ZYRTARE: Vendim i befasishëm për ndeshjen Juventus – Napoli
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:24, 17 April 2018
Juventus - Napoli, takohen të dielën në Torino.

Juventus ka hapur dyert e stadiumit për tifozët e Napolit.

Pas vitesh pa prezencën e tyre në Torino, skuadra kampione në fuqi nga Serie A do t’i mirëpres tifozët e rivalit për ballafaqimin e së dielës në Allianz Stadium.

Napoli ua kishte ndaluar ardhjen tifozëve të Juventusit në duelin e skuadrave në pjesën e parë të sezonit, përcjell “lajmi.net”.

Por, Juventus do t’i mirëpres napoletanët në Torino. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO