Të Infektuar: 103.124

Të Shëruar: 89.648

Të Vdekur: 2.110

ZYRTARE: Shtyhet ndeshja Torino – Sassuolo, shkak i rasteve me COVID-19

14:28 | 25 Shkurt 2021

Ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos është shtyrë shkaku i rasteve me COVID-19 te skuadra vendase.

Torino ka një numër të rasteve me COVID-19, andaj kishte suspenduar edhe stërvitjet, përcjellë lajmi.net.

Sipas Sky Sports, është vendosur që ndeshja mes Torinos dhe Sassuolos të shtyhet.

Kjo ndeshje do zhvillohet me 17 mars me fillim nga ora 15:00./Lajmi.net/