Zyrtare: Shaqiri transferohet te Stoke City (Foto) – Lajmi.net
Zyrtare: Shaqiri transferohet te Stoke City (Foto)
Autori: http://lajmi.net/zyrtare-shaqiri-transferohet-te-stoke-city-foto/ MerkatoPremier LeagueSport 18:06, 11 August 2015
Shaqiri
Stoke City ka kompletuar në mënyrë zyrtare transferimin e lojtarit të Interit, Xherdan Shaqirit.

Stoke City ka kompletuar më në fund transferimin e lojtarit të Interit, Xherdan Shaqirit.

Ky transferim është kryer për shumën rekord të skuadrës angleze, plotë 12 milionë funte apo 17 milionë euro.

Shaqiri pritet të sjellë kualitete të mëdha te skuadra angleze, e cila ka bërë disa përforcime të mira gjatë kësaj vere.

Shaqiri

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO