ZYRTARE: Munir El Haddadi bëhet me skuadër të re – Lajmi.net
ZYRTARE: Munir El Haddadi bëhet me skuadër të re
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:06, 11 January 2019
Sevilla ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Barcelonën, për transferimin e Munir El Haddadi.

23 vjeçari, largohet nga Barcelona pas disa huazimeve, për t’iu bashkuar andaluzianëve të Sevillas.

Lajmin për transferimin e Munir te Sevilla e ka konfirmuar edhe skuadra e Barcelonës.

Klubi katalan në konfirmimin për shitjen e tij, ka palënduar Munir, për përkushtimin dhe profesionalizimin e treguar sa ka veshur fanellën e Barcelonës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO