ZYRTARE: Lajm i mirë për Xherdan Shaqirin

Më në fund një lajm i mirë për Xherdan Shaqirin.

Sport

06/03/2017 18:05

25 vjeçari nga Zhegra, ka lënë pas lëndimin, dhe është i gatshëm për të ndihmuar skuadrën e Stoke Cityn.

Lajmin për rikthimin e Xherdan Shaqirit, e ka konfirmuar trajneri Stoke, Mark Hughes.

“Xherdan Shaqiri është mirë dhe i gatshëm, ky është një lajm i mirë për ne”, ka thënë Hughes, përcjell lajmi.net.

Shaqiri pritet ta nis nga minuta e parë ndeshjen mes Manchester Cityt dhe Stoke City që luhet ditën e mërkurë nga ora 21:00./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6