ZYRTARE: Balaj nënshkruan me klubin e ri

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Bekim Balaj është transferuar tek klubi rus, Terek Grozny.

Sport

09/06/2016 08:52

Bekim Balaj është transferuar tek klubi rus, Terek Grozny.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka konfirmuar marrëveshjen me klubin e ri, duke u larguar nga Rijeka në Kroaci, përcjell “Lajmi.net”.

Në të kaluarën ai ka luajtur për skuadra si Vllaznia Shkodër, Gençlerbirliği, Tirana, Sparta Prague, Jagiellonia Białystok dhe Slavia Prague.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.