Zëri i Unikkatilit dëgjohet në makinën e Anita Muçajt! – Lajmi.net
Zëri i Unikkatilit dëgjohet në makinën e Anita Muçajt!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:27, 16 April 2018
Gruaja e kryeministrit Haradinaj duket se e pëlqen shumë shpejtësinë në makinë.

Po aq pëlqen që derisa po shijon këtë adrenalinë t’i dëgjoj këngët e saj të preferuara, shkruan lajmi.net

Së fundmi ajo ka publikaur disa Instastory ku ka etiketuar disa nga këngëtarët projektet e të cilëve po i dëgjonte me qejf.

Ndër ta në makinën e Anita Muçajt dëgjohej edhe zëri i Unikkatil i cili dje ( e diel ) publikoi këngën e re ‘1 Milion rrugë’./Lajmi.net/

30710189_10156278902244362_6114466629729386496_n

 

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO