Zenit – Chelsea: Barazohet përsëri rezultati

20:09 | 8 Dhjetor 2021

Është shënuar edhe goli i katërt në ndeshjen mes Zenit dhe Chelsea.

‘Blutë’ e Londrës kanë gjetur edhe golin e dytë në ndeshje, duke barazuar shifrat kështu në 2:2, shkruan lajmi.net.

Goli i katërt në ndeshje u shënua në minutë ne 62’, kur Romelu Lukaku dërgoi topin në rrjetë.

Për golin e Lukaku asistues ishte Timo Werner.

Shikoni golin më poshtë. /Lajmi.net/