“Zemra më është thyer për ty”, Donaldi me tjetër deklaratë për Borën?

Këtë të shtunë pritet të publikohet bashkëpunimi i Xhensila Myrtezaj dhe Elgit Dodës.

ShowBiz

11/05/2022 09:52

Këngëtarët kanë bashkuar forcat për këngën e titulluar “A e din”, shkruan lajmi.net.

Ishte pikërisht Donald Veshaj ai i cili mori sërish vëmendje me veprimin e tij.

Ai ka publikuar një video në rrjete sociale duke performuar një pjesë të këngës dhe teksti ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

“A e din ti sa dashni kam pasur unë për ty? A e din ti se mu zemra për ty m’është thy?”, thuhet në këngë.

Ndjekësit menjëherë e kanë marrë si dedikim për moderatoren Bora Zemani, pasi vetë Donaldi ka pranuar se është penduar dhe kërkon një rikthim me të./Lajmi.net/