Zeka për rrymën në veri: A thu kush na ka mallku kaq rëndë?

18:35 | 6 Maj 2021

Ish-deputeti Milaim Zeka ka komentuar votimin pro nga VV për pagesën e rrymës së serbëve në veri.

Me anë të një postimi në Facebook, Zeka ka thënë se deputetët e VV-së dhe ata të Listës Serbe sipas tij u bënë bashk për ta votuar 11 milionëshin për faturat serbe të rrymës, shkruan lajmi.net.

“Dikur shanin, shkumonin, çirreshin e shkelmonin, kunder kesaj pagese”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë i tij:

Foto historike: Deputetete e VV dhe ata te Listes Serbe, u bane bashke per ta votuar 11 milionshin per faturat serbe te rrymes.

Dikur shanin, shkumonin, çirreshin e shkelmonin, kunder kesaj pagese.

A thu kush na ka mallku kaq rende, e kaq keq?! A thu ciki virus nga ka shperla trurin?! A thu sa shekuje vuajme nga herresa kolektive?!. /Lajmi.net/