Zbulohet çfarë ka bërë Ronaldo gjatë Ligës së Kombeve – Lajmi.net
Zbulohet çfarë ka bërë Ronaldo gjatë Ligës së Kombeve
Autori: Lajmi.net Serie ASport 14:57, 14 September 2018
Cristiano Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë gjatë ndeshjeve të fundit ndërkombëtare.

Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar pushimin e ndeshjeve ndërkombëtare për të punuar në përmirësimin e formës së tij fizike te Juventus.

Ronaldo nuk iu bashkua Portugalisë në miqësoren ndaj Kroacisë dhe duelit ndaj Italisë në Ligën e Kombeve.

Mediat italiane raportojnë se Ronaldo ka shfrytëzuar dy javët e fundit për të punuar rreth përmirësimit të formës fizike, përcjell “lajmi.net”.

Ronaldo kërkon golin e parë në Serie A në duelin e xhiros së katërt ndaj Sassuolos, të dielën. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO