Zbulohet biseda e Suarezit dhe Griezmannit në ndeshjen Barcelona – Atletico Madrid – Lajmi.net
Zbulohet biseda e Suarezit dhe Griezmannit në ndeshjen Barcelona – Atletico Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 15:12, 6 March 2018
Ishte Luis Suarez i cili shëmbeu me të këtë bisedë.

Barcelona falë golit të Leo Messit triumfoi 1-0 përballë Atleticos duke avancuar i vetëm drejt titullit kampion në La Liga.

Por ajo që ra në sy gjatë ndeshjes ishin provokimet që i bënë lojtarët e Barcelonës, Griezmanit.Ishte Luis Suarez i cili shëmbeu me të këtë bisedë:

“Luis: ‘Nuk mund të shënosh kundër klubit tënd të ardhshëm!’ Griezmann: ‘Hahaha, do të shohim…’

Luis: ‘Kjo është ndeshja e fundit kundër Barça’s, a je përshëndetur me shokët?’

Griezmann: ‘Haha, ka ende kohë për të!’”

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO