Zbulohet arsyeja e vërtetë se pse Guardiola injoroi Fabregasin (VIDEO)

Pep Guardiola dhe Cesc Fabregas kanë qenë dje top-lajm në mediat ndërkombëtare.

Sport

04/12/2016 15:12

Kjo pasi që trajneri spanjoll nuk ia zgjati dorën mesfushorit të Chelseat pas ndeshjes në “Etihad”.

Ky injorim sipas mediave iberike vjen për shkak se Guardiola dhe Fabregas kanë pasur mosmarrëveshje vazhdimisht sa ishin pjesë e Barcelonës, përcjellë “Lajmi.net”.

Ata nuk ishin ndarë mirë dhe inatet vazhdojnë akoma, të paktën te trajneri i Manchester Cityt.

http://www.dailymotion.com/video/x54bxgf_pep-guardiola-snubs-fabregas_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.