Xhensila emocionohet kur flet për herë të parë për vajzën në ‘Mirage’

Xhensila Myrtezaj kaplohet nga emocionet kur flet për here të pare në ‘Mirage’ për vajzën e saj Ajkën.

ShowBiz

02/01/2019 15:08

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka folur si rrallë herë për sukseset e vitit 2018, lindjen e vajzës dhe shumëçka tjetër rreth jetës private e karrierës, shkruan lajmi.net.

Ajo madje u emocionua shumë kur foli për vajzën e saj e cila i dha epitetin më të bukur, atë të nënës.

Xhensila dhe Besi u bënë prindër në korrik të këtij viti me datë 12, prandaj 2018-ën do ta kujtojnë gjithmonë me shumë dashuri./Lajmi.net/

YouTube player