Xhaka: Shqipëri – Zvicër, ky do të jetë rezultati i ndeshjes!

13:37 | 11 Qershor 2016

Granit Xhaka beson se Zvicra do të fitojë kundër Shqipërisë me rezultat 2:0.

Mesfushori i Zvicrës, Granit Xhaka është i bindur se ekipi i tij do të fitojë ndeshjen kundër Shqipërisë në Euro 2016.

Ai për më shumë ka treguar edhe rezultatin e sakët të kësaj ndeshje.

“Unë them se Zvicra do të fitojë 2:0”, tha Xhaka për Albinfo.ch.

Ndeshja ndërmjet Shqipërisë dhe Zvicrës do të fillojë sot me fillim nga ora 15:00.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.