Vin Diesel tregon muskujt pas fotove që bënë bujën (Foto)

Aktori Vin Diesel tregon se trupin e ka ende në formë.

ShowBiz

12/10/2015 13:42

Pas fotografive të dala të aktorit Vin Diesel, ku ai ashihet në ballkonin e hotelit duke pirë cigaren i zhveshur dhe me trupin ‘të deformuar’, ai ka reaguar.

Diesel ka postuar në Instagram një fotografi të bërë gjatë ditëve të fundit, ku shihet se muskujt ende janë aty dhe ai madje ka premtuar se do të postojë edhe një video në Facebook për t’i bindur të gjithë se muskujt e tij “nuk kanë shkuar askund”./Lajmi.net

https://instagram.com/p/8tT1RcGPnf/?taken-by=vindiesel

https://instagram.com/p/8rqAf-mPuh/?taken-by=vindiesel