Vështirë ta njihni Florianin në këtë foto – Lajmi.net
Vështirë ta njihni Florianin në këtë foto
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:34, 19 October 2018
Florian Beqiri është i njohur për disa këngë.

Florian Beqiri vite më parë këndonte bashkë me Adrian Gaxhën, ndërsa më tej vazhdoi si solo artist, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, këngëtari shfaqet shumë më ndryshe prej herave të tjera, gjë që është vështirë të njihet.

Kjo pasi që këngëtari është rritur prej kur ka kënduar me Adrian Gaxhën dhe ka ndryshuar shumë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO