Vera Ora publikon foto pranë bashkëshortit, tregon dëshirën që ka për 2019

Nëna e Rita Orës, Vera pëlqehet mjaft shumë nga fansat.

ShowBiz

05/01/2019 21:22

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë personale, Instagram e cila shfaqet pranë bashkëshortit të saj, shkruan lajmi.net.

Përveç fotografisë që sjell tregon edhe dëshirën që ka për Vitin e Ri, 2019. “Dëshira ime për Vitin e Ri: Familja ime dhe shokët të jenë të lumtur dhe të shëndetshëm. Pa drama, sa ma pak stres dhe paqe”, ka shkruar ajo.

Vera shpesh rrëmben vëmendjen e publikut me imazhet provokuese që publikon, madje e sfidon edhe të bijën, Ritën. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsQ_sUgA_5U/