UPPS! Modeles i del ‘zogu’ në AMAs (Foto+16)

Kur rrezikon me veshjen padyshim që do të ndodhin gjëra të tilla.

ShowBiz

21/11/2016 10:17

Modelja Chrissy Teigen është përballur me një moment aspak të këndshëm  në AMAs, shkruan lajmi.net

Përgjatë kalimit në tepihun e kuq, asaj i ka dal ‘zogu’ në shesh. E veshur me një fustan të hapur dhe pa të brendshme Chrissy nuk e vërejti fare se iu zbulua pjesa më intime e trupit.

Mirëpo, edhe pse i ndodhi diçka e tillë ajo nuk e ndaloi për asnjë moment buzëqeshjen në fytyrë. Kjo gjë e shton dyshimin nëse Teigen e bëri që të marrë vëmendjen e medieve në gjithë botën./lajmi.net

teigen