Unikkatil dhe Mozzik e “kallin” ‘Youtube’-n me ‘Shqiptar’

18:59 | 21 Korrik 2019

Unikkatil dhe Moziik vijnë më ‘Shqiptar’.

Unikkatil ka lansuar bashkëpunim e shumëpritur nga të gjithë adhuruesit e rep muzikës, shkruan lajmi.net.

Një bashkëpunim i tillë nuk është pritur nga publiku deri në momentin kur vet legjenda e repit kosovar Viktori përmes një postimi në Instagram konfirmoi këtë duet.

Ky është vetëm bashkëpunimi i katërt i Unikkatilit që ka bërë jashtë grupit të tij TBA.

Dueti me Mozzik titullohet ‘Shqiptar’ dhe është punuar në versionin Audio. /Lajmi.net/